Na ul. Piltza w końcu stanęła ławka

Małe działania również mają sens. Dzięki nim kilku mieszkańców może teraz wygodniej korzystać z komunikacji miejskiej albo po prostu odpocząć.

Po kilku miesiącach od złożenia wniosku do Rady Dzielnicy VIII Dębniki oraz po ponagleniach z uwagi na milczenie, na ul. Piltza w końcu stanęła ławka.

We wniosku prosiłem o zagospodarowanie kilku ławek dostępnych w zasobach ZDMK. Na razie pojawiła się jedna, ale liczymy, że to dopiero początek i wkrótce ustawione zostaną kolejne.

Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Pozostałe wpisy: