Niemiecka firma zbrojeniowa Rheinmetall złożyła polskiemu Ministerstwu Obrony Narodowej ofertę budowy pierwszej fabryki w naszym kraju.
Rozmowy już trwają, a w najbliższych tygodniach możliwe jest podpisanie porozumienia.
Niemiecka firma zbrojeniowa Rheinmetall złożyła polskiemu Ministerstwu Obrony Narodowej ofertę budowy pierwszej fabryki w naszym kraju.
Rozmowy już trwają, a w najbliższych tygodniach możliwe jest podpisanie porozumienia.